HIBACHI

mb_producto_045

Hibachi MH 150

Pobierz PDF

mb_producto_061

Hibachi MH 300

Pobierz PDF

mb-logohiba_n

Wysokiej jakości mobilny grill Hibachi może być stosowany w restauracjach na poziomie profesjonalnym, jak również do użytku prywatnego w przypadku gotowania w domu lub ogrodzie.

Grill Hibachi jest dostępny w trzech rozmiarach: MH150 dla 1-3 osób, MH300 dla 4-6 osób oraz MH300 Plus dla grupy ok. 10 osób.

Grille są rozbieralne i mogą być myte w zmywarce.

Hibachi to japoński sposób spędzania wolnego czasu oraz styl gotowania w którym składniki są przygotowywane na małym przenośnym grillu. Ta technika gotowania przekształca posiłek w interaktywne doświadczenie kulinarne. Zestaw Hibachi jest wykonany ze stali o najwyższej odporności przez te same ręce, które tworzą piece Mibrasa. Gotowanie jest możliwe przy użyciu węgla drzewnego lub lawy.

Obiekty posiadające ogródki gastronomiczne mogą uatrakcyjnić swoją ofertę ale również odciążyć kuchnie w godzinach szczytu, ponieważ obróbka termiczna może być realizowana przez gości na grillu Hibachi.

Modne grillowanie przyciąga gości, przyczyniając się do wzrostu obrotów.

Doskonałe połączenie Hibachi z piecem Mibrasa pozwala gościom Twojej restauracji współpracować i stać się aktywnymi uczestnikami twórczego procesu gotowania różnych potraw. Przenośny grill Hibachi jest idealny dla wszystkich rodzajów produktów; mięs, ryb i warzyw. Wyobraźnia i kreatywność Szefa kuchni z Mibrasa Hibachi nie zna granic!

Dodatkowe akcesoria sprawią, że filozofia Hibachi zachwyci każdego amatora dobrego jedzenia.

Nakarm zmysły!!!

AKCESORIA W ZESTAWIE

mb_producto_037

Osłona

mb_producto_039Komora spalania

mb_producto_040Podstawa na węgiel

mb_producto_041

Grill

AKCESORIA OPCJONALNE

mb_producto_041

Dodatkowy grill

mb_hibachi-tongsSzczypce ze stali nierdzewnej

pinzasSzczypce bambusowe

mb_hibachi-skewerSzpikulec ze stali nierdzewnej

bamboo-skewer-copiaSzpikulec bambusowy

mb_encendedor_002Żarnik starter