WYPOSAŻENIE MIBRASA

casseroledish

NACZYNIE ŻAROODPORNE

Nieprzywierające płytkie naczynie żaroodporne Mibrasa® wykonane z odlewu aluminiowego z zaokrągloną dolną krawędzią. Absolutnie nieodkształcalne i nieprzywierające  naczynie, oferujące najwyższą wydajność przy maksymalnej oszczędności energii i czasu.  Dostępny w rozmiarach 16, 20, 24 i 28 Ø cm.

casserolelid1

NACZYNIE ŻAROODPORNE POKRYWKA PYREX

MIBRASA® pokrywka na garnek wykonana ze szkła Pyrex z aluminiową lub plastikową rączką. Dostępne dla naczyń żaroodpornych Mibrasa® w wymiarach 16, 20, 24 i 28 Ø cm.

casserolewood

DREWNIANA PODSTAWA DLA NACZYNIA ŻAROODPORNEGO

Drewniane wsparcie dla płytkich żaroodpornych naczyń Mibrasa® idealne dla prezentacji  na stole obiadowym. Dostępne dla naczyń żaroodpornych Mibrasa® w wymiarach 16, 20 i 24 Ø cm. *Naczynie żaroodporne nie uwzględnione w cenie.

 

bandeja

 TACA Z ALUMINIOWEGO ODLEWU

Nieprzywierająca taca Mibrasa® z aluminiowego odlewu z zaokrągloną dolną krawędzią. Absolutnie nieodkształcalna i nieprzywierająca taca, oferująca najwyższą wydajność przy maksymalnej oszczędności energii i czasu. Dostępna w trzech rozmiarach GN.

 

gn1

GASTRONORM

Pojemnik Mibrasa® z aluminiowego odlewu z zaokrągloną dolną krawędzią. Gastronorm dostępny w trzech rozmiarach: 1/ 4 GN , 1/ 2GN , i 1/ 1GN.

detachabletongs

CHWYTAK DO POJEMNIKÓW

Chwytak  wykonany ze stali nierdzewnej z gumowym uchwytem dla naczyń żaroodpornych, tac i Mibrasa® Gastronorm. Wysokiej  jakości chwytak  do użytku profesjonalnego, posiada  wzmocnioną sprężynę przystosowaną do użytku w trudnych warunkach. Chwytak jest lekki i wytrzymały. Posiada zaokrąglone krawędzie dla łatwości użytkowania.

gabia

KOSZ

Kosz ze stali nierdzewnej. Przeznaczony do łatwego grillowania kawałków warzyw, pieczarek, krewetek w piecu Mibrasa®.

fish-clamp

RUSZT DO GRILLOWANIA RYBY

Ruszt dla grillowania całej ryby ze stali nierdzewnej. Ryba jest zaciśnięta w ruszcie i może być  z łatwością obrócona - bez uszkodzania.

plat-granito

GRANITOWE PŁYTY Z UCHWYTEM INOX

Granitowa płyta z rączkami i podstawką ze stali nierdzewnej służy dla podawania gorącego pojemnika bezpośrednio na obiadowy stół. Idealna do wszystkich rodzajów mięs, ryb i warzyw z grilla. Dostępna w trzech rozmiarach.

granitewood

GRANITOWE PŁYTY OSADZONE W DREWNIE

Granitowa płyta umieszczona w podstawce z drewna służy dla podawania gorącego pojemnika bezpośrednio na obiadowy stół. Idealna do wszystkich rodzajów mięs, ryb i warzyw z grilla. Dostępna w trzech rozmiarach.

wood1

DESKI DO GRILLOWANIA

Deski idealnie nadają się do przygotowywania ryb lub mięsa bezpośrednio na grillu. Dostępne w dwóch rodzajach drewna: cedr i dąb. Nadają wspaniały aromat i smak. Dostępne w trzech rozmiarach.

oventongs1

SZCZYPCE DO PIECA

Szczypce do pieca ze stali nierdzewnej przeznaczone do obsługiwania grilla Mibrasa® i pojemników. Szczypce zawierają zaczep, który umożliwia  łatwe wysuwanie rusztów w piecu.

flattongs2

PŁASKIE SZCZYPCE

Płaskie szczypce ze stali nierdzewnej przeznaczone do obsługiwania grilla Mibrasa® oraz delikatnych składników jak hamburgery i ryby. Szczypce zawierają zaczep, który umożliwia łatwe wysuwanie rusztów w piecu  a  płaskie końcówki o szerokości 5,5 cm nadają się idealnie do przenoszenia i obracania produktów spożywczych.

skewer

SZTYCA ZE STALI Z DREWNIANYM NACZYNIEM

Sztyca ze stali nierdzewnej i drewnianym naczyniem służącym za podstawę. Idealny do wszystkich rodzajów mięs, ryb i warzyw z grilla.