ECOGRILL

DUO11 jest generalnym przedstawicielem marki EcoGrill w Polsce.

Profesjonalny grill elektryczny z rewolucyjnym systemem grzewczym

EcoGrill integruje elementy grzejne powierzchni roboczej, zapewniając wysoką jakość wykonania oraz funkcjonalność i efektywność. Grill jest łatwy w instalacji i użytkowaniu. Wszystkie modele wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 304. Dzięki nowatorskiej konstrukcji i kompaktowym rozmiarom grill oferuje wyjątkowe rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Szczególnie przydatny tam gdzie brakuje miejsca w kuchni.

Rewolucyjny system grzewczy zainstalowany jest bezpośrednio w elementach roboczych ze stali nierdzewnej

Wszystkie stalowe ruszty posiadają niezależny element grzewczy w środku. W zależności od modelu możemy wykorzystywać 18, 36 lub 54 ruszty - zawsze 18 na każdą strefę grzewczą.

Zdrowsze przygotowanie żywności - grillowanie, nie smażenie

Ponieważ powierzchnia robocza nie jest płaska, możemy grillować mięso, ryby lub warzywa, a niepożądany tłuszcz spłynie przez jej rowki w dół do tacy z wodą.

Szybkie osiąganie temperatury roboczej

Zaawansowana i unikalna konstrukcja z 18 elementami grzewczymi na każdą strefę pozwala na bardzo wydajny i szybki grill. Wszystkie modele urządzeń osiągają temperaturę roboczą w ciągu 5 minut.

Jednolitość grillowania

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom konstrukcyjnym wszystkie punkty powierzchni roboczej w każdej ze stref grzewczych mają tę samą temperaturę.

Regulacja temperatury stref grzewczych

Zastosowanie termostatów poprawia kontrolę temperatury powierzchni roboczej, umożliwia jej regulację w zakresie 50-320 stopni, a także reagowanie na ładunki surowej (lub nawet zamrożonej) żywności. Jest to szczególnie cenne dla operatorów zainteresowanych spójnością produktu.

Maksymalna wydajność

Produkty są grillowane z minimalną stratą energii, ponieważ element grzejny ma bezpośredni kontakt z żywnością. Wyższa efektywność energetyczna zapewnia wysoką wydajność grillowania.

Jedna, dwie lub trzy niezależne strefy grzewcze

Temperatura każdej strefy jest kontrolowana za pomocą własnego termostatu. Możesz z łatwością grillować różne produkty, które wymagają różnych temperatur i czasu oraz nie powinny przenikać smakiem.

Prawdziwy efekt grilla

Podwójne korzyści - wraz z niezwykłym smakiem grillowanego jedzenia otrzymujemy atrakcyjny wzór płyty ryflowanej. Gwarancja grilla – nie patelni.

Łatwa konserwacja i czyszczenie

Podczas grillowania używaj dostarczonych akcesoriów i środków czyszczących. Element (1) służy do czyszczenia powierzchni górnej rusztów, element (2) służy do czyszczenia boków i powierzchni dolnej rusztów. Po zakończeniu pracy, aby wyczyścić powierzchnie roboczą, ustaw temperaturę 80° C i użyj środka czyszczącego (3). Zachowaj tę procedurę konserwacji, a grill będzie czysty oraz funkcjonalny przez wiele lat. Zawsze będzie wyglądał jak nowy.