MIBRASA

Mibrasa

Przedstawiamy piec opalany węglem drzewnym z komorą zamkniętą, opracowany przez hiszpańską firmę Mibrasa. Wykonany ze stali i żeliwa wysokiej jakości, przez najlepszych ekspertów, jest kierowany do najbardziej wymagających kucharzy.

Użytkowanie pieca nie wymaga podłączenia do wody, prądu czy gazu.

Specyfikacja techniczna pozwala użytkownikom dokładnie kontrolować przepływ powietrza przez piec i w ten sposób regulować temperaturę obróbki termicznej oraz żaru. To wyjątkowo efektywny sposób przyrządzania potraw, który zmniejsza ilość spalanego węgla.

Opatentowane rozwiązania dają możliwość łatwego otwierania drzwi pieca oraz sterowanie przepływem powietrza.

Ważnymi cechami pieców Mibrasa jest niezawodność, perfekcyjne wykonanie oraz wydajność. W mniejszych modelach załadunek ok. 7 kg węgla dziennie pozwala przygotowywać ok. 50-70 posiłków à la carte w ciągu godziny, przez cały dzień pracy w piecu utrzymującym temperaturę ok. 350 stopni. Nie ma dzisiaj na rynku bardziej efektywniejszego rozwiązania.

Piece Mibrasa umożliwiają przygotowywanie różnych dań. Kucharze chętnie wykorzystują owoce morza, mięsa, sezonowe warzywa. Dzięki wysokim temperaturom panującym w piecu kucharz może wydobywać z produktów oryginalny smak, a wykorzystywany węgiel drzewny nadaje daniom niespotykany aromat.

Mibrasa

Wszechstronność pieców Mibrasa

Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości pieców i akcesoriów pozwalających dostosować produkt do wymagań użytkownika.

W ofercie posiadamy pięć rozmiarów oraz pięć kolorów drzwi.

Każdy piec możemy wzbogacić o akcesoria i rozwiązania które ułatwiają pracę i wprowadzają nowe techniki kulinarne w kuchni.

Nakarm zmysły!!!

Mibrasa